هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0
0

فیلتر محصولات

انتخاب نوع دستگاه

انتخاب طرح گل تایر

انتخاب نوع دستگاه

انتخاب طرح گل تایر

نمایش 1–20 از 85 نتیجه

لاستیک لودر ، قیمت و خرید آن

لاستیک لودر یک پوشش منعطف است که بخش عمده آن از لاستیک تشکیل شده است که روی رینگ قرار می گیرد و از ضربات مختلف به لاستیک جلوگیری می نماید. لاستیک لودر در انواع و سایزهای مختلف به بازار عرضه می شود که می توانید نوع مناسب آن را انتخاب نمایید.

یکی از مهم ترین بخش ها در سیستم انتقال قدرت در لودر، لاستیک است که باید در انتخاب آن به خوبی دقت کنید.

خرید لاستیک لودر

قطعا برای خرید لاستیک لودر هزینه قابل توجهی می کنید و از این بابت انتخاب مهمی محسوب می شود. برای انتخاب لاستیک لودر مناسب باید تحقیق کرده و سپس انتخاب مناسبی داشته باشید.

لاستیک لودر بسته به سایز و نوع آن می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد.

عوامل مهم در خرید لاستیک لودر

نرخ ارز از جمله لوازم مهمی است که در قیمت لاستیک های خارجی اثرگذار است. دقت کنید که این موضوع می تواند بر روی قیمت لاستیک داخلی هم اثر بگذارد زیرا مقداری از مواد اولیه برای تولید لاستیک لودر داخلی، از خارج از کشور تامین می شود.

عرضه و تقاضا هم در تعیین قیمت لاستیک ها موثر است مثلا وقتی تقاضا زیاد باشد، قیمت هم افزایش پیدا می کند و بالعکس.

خرید لاستیک لودر دست دوم

بسیاری از افراد فکر می کنند با خرید لاستیک دست دوم می توانند در هزینه هایشان صرفه حویی کنند. در این مورد باید بدانید که درست است مقداری هزینه کمتری می پردازید اما در عوض کیفیت و طول عمر لاستیک را از دست داده اید. خرید لاستیک دست دوم موضوعی است که اکثرا به ضرر شماست تا این که به نفع تان باشد.

تاریخ تولید و انقضاء برای لاستیک لودر

تاریخ تولید و انقضاء لاستیک ها موضوع مهمی است که متاسفانه کمتر به آن توجه می شود. عدم توجه به این تاریخ ها می تواند برایتان خطرآفرین باشد یا این که حداقل باعث ضرر و زیان مالی شود. یک عدد 4 رقمی روی لاستیک درج شده است که دو عدد سمت راست آن سال و دو عدد سمت چپ هم هفته تولید لاستیک را نشان می دهد. با اطلاع از تاریخ تولید و میزان تاریخ مصرف می توانید لاستیکی را خریداری کنید که از این نظر شرایط مناسبی دارد.

نگهداری مناسب از لاستیک لودر

لاستیک لودر گران است و از این نظر باید در نگهداری آن خیلی دقت کنید. اطلاع از دلایل خرابی لاستیک باعث می شود بتوانید به خوبی مراقب آن ها باشید.

  • میزان باد لاستیک لودر مهم است به شکلی که کم باد بودن آن ها می تواند باعث خرابی این لاستیک ها شود. اگر لودر برای مدت مشخصی بی حرکت باشد لاستیک ها کم باد می شوند.
  • اگر از لاستیک ها برای مدت طولانی استفاده کنید و به موقع آن ها را تعویض نکنید و یا این که میزان بادشان نامناسب باشد، عاج لاستیک به شکل نامناسبی ساییده می شود.
  • اگر لاستیک در معرض حرارت باشد و مثلا درام ترمز داغ شود، شاهد ترک خوردگی در لاستیک لودر خواهیم بود.

بهترین برندها برای لاستیک لودر کدام است؟

در بازار برندهای مختلفی برای لاستیک لودر موجود هست که چندتا از معروف ترین و بهترین برندها عبارتند از :

سایز در خرید لاستیک لودر

سایز لاستیک همیشه موضوع مهمی است که با توجه به نوع دستگاه تعیین می شود. این سایزها عبارتند از:

  • 17.5/25
  • 20.5/25
  • 26.5/25
  • 29.5/25

تمامی لاستیک ها در انواع مختلف و سایزهای گوناگون را می توانید از فروشگاه ما تهیه کنید. 

ابتکارات جدیدی در خصوص لاستیک لودر معرفی شده است و با به کارگیری این ابتکارات و تکنولوژی ها می توان عمر مفید لاستیک لودر را افزایش داد. از جمله این ویژگی ها می توان به افزایش کارایی در شرایط مختلف و مقاومت بیشتر در برابر ضربات اشاره کرد.

خرید لاستیک لودر در واقع یک نوع سرمایه گذاری به حساب می آید، بنابراین نیازمند انتخاب درست و دقیق است. یکی از مواردی که باید هنگام خرید لاستیک لودر به آن توجه کنید برند لاستیک است که همانطور که اشاره شد برخی برندهای معروف عبارتند از بارز ، البرز، تراینگل و honor. برندهای نام برده شده از کیفیت و عملکرد بالایی برخوردار هستند بنابراین می توانند لاستیک مناسبی برای لودر شما باشند. همچنین اگر قصد خرید لاستیک دست دوم را دارید باید به وضعیت و کیفیت لاستیک توجه کنید و لاستیک مناسب را انتخاب کنید تا از بروز مشکلات جلوگیری کند.

در نهایت یک موردی که باید به آن توجه داشته باشید نگهداری از لاستیک لودر است. به منظور نگهداری از لاستیک لودر اقداماتی همچون تنظیم منظم باد لاستیک و بررسی تاریخ تولید و تاریخ انقضا بسیار موثر و حائز اهمیت است و عمر لاستیک شما را افزایش می دهد.