هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0
0

فیلتر محصولات

انتخاب نوع دستگاه

انتخاب طرح گل تایر

فاق تایر

انتخاب نوع دستگاه

انتخاب طرح گل تایر

فاق تایر

نمایش 1–20 از 76 نتیجه

لاستیک بارز

در تیر ماه سال 1363 برند بارز با عنوان لاستیک سیرجان شروع به کار کرد. پس از گذشت سه سال نام این مجموعه به صنایع لاستیک کرمان تغییر کرد و حدود ده سال هم با همین نام به فعالیت پرداخت. نام بارز را در فروردین ماه سال 1372 شنیدیم. در این سال مجتمع صنایع لاستیک کرمان، دوباره تغییر نام داد و این بار نام بارز را انتخاب کرد.

در سال 1373 هم اولین فعالیت حرفه ای این گروه را شاهد بودیم به طوری که با ظرفیت اولیه 25 هزار تن، فعالیت تولید برای انواع تیوب و تایر را شروع کرد.

تکنولوژی تولید لاستیک بارز

بارز از تکنولوژی کنتینتال آلمان استفاده کرده و محصولات با کیفیتی را تولید می کند. هم اکنون بارز را به عنوان بهترین گروه صنعتی تولید لاستیک در داخل کشور می شناسیم. 

لاستیک همیشه در خودرو جزء مهمی است و از این نظر طبیعی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید. کیفیت بالای تایرهای بارز باعث شد در سال 1395 دومین کارخانه آن در کردستان افتتاح شده و حدود 46 درصد از نیاز کل بازار داخل را تامین کند.

لاستیک بارز در زمینه راهسازی و کشاورزی

گروه صنعتی بارز پس از گذشت 5 سال محصولاتی را در زمینه کشاورزی تولید کرد که مرز 50 هزار تن را هم پشت سر گذاشت. بارز با بسیاری از شرکت های ایرانی از جمله تراکتورسازی تبریز، سایپا و ایران خودرو همکاری می کند.

بارز از سال 1390 تایرهای راهسازی مختلفی را تولید کرده و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان در این زمینه محسوب می شود. در صورتی که می خواهید لاستیک داخلی بخرید، بارز یکی از بهترین گزینه ها می باشد. لاستیک های خارجی نسبت به لاستیک های ایرانی گران تر است و البته کیفیت بالاتری هم دارد.

با خرید لاستیک بارز نگران نوسانات قیمتی نیستید

برند لاستیک بارز یک برند داخلی است و طبیعتا تمامی مواد اولیه موردنیاز خود را از داخل کشور تامین می کند. کیفیت بالای لاستیک های تولیدی این برند نشان می دهد که سعی در استفاده از بهترین مواد دارد.

مسلما وقتی صحبت از نوسانات قیمتی است، لاستیک های داخلی نسبت به لاستیک های خارجی تاثیرپذیری کمتری دارند. هم چنین استفاده از نیروهای داخلی باعث می شود نوسانات تاثیرزیادی بر قیمت این محصولات نگذارد.

نکته مهم دیگر در کیفیت بالای محصولات این برند این است که با برخی ازبرندهای معتبر جهانی هم همکاری می کند و این خودش نشان دهنده کیفیت محصولات این برند است.

انواع مختلف لاستیک بارز

لاستیک بارز در زمینه محصولات کشاورزی، بخش عمده بازار را در دست گرفته است. همکاری این شرکت با شرکت های بزرگی هم چون سایپا وایران خودرو باعث شده در زمینه تولید لاستیک رادیال هم موفق باشد و هر روزه پیشرفت کند.

مجموعه بارز سعی در گسترش تولیدات و نیز جلب رضایت بیشتر مصرف کنندگان دارد.

راه اندازی خط تولید لاستیک های راهسازی، از جمله اقدامات مهم گروه بارز در سال های گذشته بوده است. به صورت کلی بارز در 9 سال گذشته پیشرفت سریع و قابل ملاحظه ای داشته است.

لاستیک سواری، لاستیک ای یو وی، لاستیک تجاری، لاستیک کشاورزی، لاستیک راه سازی و لاستیک باری – اتوبوسی از جمله تولیدات مهم این برند می باشد.

لاستیک بارز از نوع سواری

لاستیک سواری این برند به اندازه لاستیک کشاورزی آن محبوبیت دارد و از جمله محصولات پر طرفدار آن محسوب می شود. لاستیک بارز با مواد اولیه مرغوب و کیفیت بالا تولید می شود و همین موضوع هم باعث شده بتواند رضایت خریداران را جلب نماید.

نکات مهم در خرید لاستیک بارز

  • سعی کنید لاستیکی بخرید که استاندارد باشد. لاستیک بارز این ویژگی را به همراه دارد.
  • وقتی نوع لاستیک را انتخاب می کنید باید دقت کنید که در چه شرایطی رانندگی می کنید. شرایط محیط، آب و هوا، سطح جاده و بسیاری موارد دیگر در انتخاب نوع لاستیک موثر است.
  • لاستیک بارز کیفیت بالایی دارد و با این حال بهتر است هر از چند گاهی لاستیک ها را چک کنید. این کار باعث می شود عمر و راندمان لاستیک شما بیشتر شده و ایمنی بالاتری را هم تجربه کنید. مصرف سوخت کمتر هم می تواند از نتایج توجه کافی به شرایط لاستیک باشد.
  • حداقل هر دو هفته یک بار باد لاستیک ها را به صورت کامل چک نمایید.
  • حواستان به بالانس کردن چرخ ها باشد.
  • دقت کنید که مهم است تمامی لاستیک های شما از یک برند بوده و مشخصات آن ها هم برابر باشد. 
  • در صورتی که می خواهید از لاستیک های تیوب دار استفاده کنید باید آن را هنگام تعویض لاستیک، عوض کنید.

به نوشته های روی لاستیک بارز توجه کنید !!

توجه به نوشته های مختلف روی دیواره لاستیک باعث می شود بتوانید لاستیک بهتری را انتخاب نمایید.

هر کدام ازاعدادی که روی دیواره لاستیک درج می شود، نشان دهنده مورد خاصی می باشد.

تاریخ تولید لاستیک

لاستیک ها تاریخ تولید و انقضاء دارند. معمولا تاریخ انقضای یک لاستیک 4 سال پس از تولید است.

تاریخ انقضاء معمولا به شکل یک عدد 4 رقمی نوشته می شود.

حداکثر فشار باد لاستیک

فشار باد لاستیک موضوع مهم دیگری است که باید دقت کنید در حد مجاز باشد. معمولا لازم است که هنگام مسافرت فشار لاستیک را بسته به مقدار پیشنهادی، چک کنید. در شرایط معمول این فشار باید تا 

کم شود زیرا  هنگامی که خودرو مسیری طولانی را طی می کند، لاستیک ها گرم می شود و هم چنین ممکن است فشار داخلی آن ها تا حد زیادی افزایش یابد.

مقدار بار مجاز

مقدار بادی که به لاستیک ها وارد می شود با فاکتور شاخص وزن لاستیک سنجیده می شود. برخی اوقات افراد بدون توجه به شاخص بار، وزن زیادی را به لاستیک و خودرو تحمیل می کنند که این موضوع پیامدهای زیادی خواهد داشت. 

میزان سرعت مجاز

حداکثر سرعتی که یک لاستیک برای مدت 10 دقیقه می تواند تحمل کند، سرعت مجاز لاستیک می باشد. 

اگر فشار باد لاستیک تنظیم نباشد یا بار خیلی زیادی را تحمل کند، قطعا آسیب های جدی ای می بیند.

علاوه بر موارد گفته شده فاکتورهای زیاد دیگری از جمله اندازه، مقاومت حرارتی، مقدار چسبندگی و میزان ساییدگی هم بر روی دیواره لاستیک بارز درج می شود.