هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0
0

فیلتر محصولات

انتخاب نوع دستگاه

انتخاب طرح گل تایر

انتخاب نوع دستگاه

انتخاب طرح گل تایر

نمایش 1–20 از 24 نتیجه

بررسی و خرید لاستیک گودراید ، یکی از برندهای معروف و محبوب در صنعت لاستیک خودرو

بدون شک لاستیک گودراید یکی از محبوب ترین برندها در صنعت لاستیک خودرو به شمار می رود و قصد داریم درباره تکنولوژی ، عملکرد و انتخاب این لاستیک صحبت کنیم.

کمی درباره برند لاستیک گودراید

برند لاستیک گودراید با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و تجربه ده ها ساله خود دست به تولید محصولاتی با طراحی مبتکرانه زده که همین باعث شده ایمنی و راحتی در رانندگی را تضمین کند.

تکنولوژی و نوآوری در لاستیک گودراید

همانطور که گفته شد لاستیک گودراید از تکنولوژی پیشرفته و مدرن بهره می گیرد و در کنار استفاده از این تکنولوژی از مواد اولیه با کیفیت عالی استفاده می کند.

برخی از تکنولوژی های استفاده شده در لاستیک گودراید عبارتند از ترکیبات گریپ و ترکیبات سیلیکا که این تکنولوژی باعث میشود لاستیک در برابر آب و رطوبت مقاوم باشد که در نهایت به عملکرد عالی و کنترل بهتر خودرو کمک کند.

برند گودراید به صورت مداوم در حال تحقیق و توسعه محصولات خود برای پاسخگویی به نیاز های رانندگی در شرایط مختلف است.

چرا لاستیک گودراید به عملکرد برتر معروف است ؟

افرادی که از لاستیک گودراید برای خودرو خود استفاده می کنند اطمینان دارند که با استفاده از این لاستیک ، تجربه رانندگی ایمن را خواهند داشت چرا که طراحی منحصر به فرد ، ساختار قوی  و عمر طولانی این لاستیک در شرایط مختلف اقلیمی و رانندگی باعث این اطمینان شده است.

عوامل مهم در انتخاب لاستیک گودراید

در انتخاب لاستیک گودراید برای خودرو خود  به عوامل زیر توجه داشته باشید تا تجربه خوبی در استفاده از این لاستیک داشته باشید. همچنین در نهایت باید با توجه مشخصات فنی خودرو خود و یا مشاوره از فروشندگان معتبر و یا رجوع به نظرات کاربران اقدام به خرید لاستیک گودراید نمایید.

عملکرد در شرایط آب و هوایی ، و جاده های خشک و تر

لاستیک گودراید عملکرد خوبی در آب و هوای خشک ، بارانی و مرطوب دارد که دلیل این سازگاری همانطور که گفته شد استفاده از ترکیبات خاص و طراحی منحصر به فرد است که باعث میشود مقاوم در برابر رطوبت و آب باشد بنابراین این لاستیک عملکرد خوبی در ترمزگیری ، پاسخگویی سریع به فرمان و پیچیدگی در خطوط در این شرایط آب و هوایی خواهد داشت.

صدا در هنگام رانندگی

لاستیک های گودراید در هنگام رانندگی صدا کمی تولید می کنند که باعث بهبود راحتی در رانندگی میشود.

عمر لاستیک و هزینه تعویض

لاستیک های گودراید به دلیل ساختار و طراحی در برابر فرسایش و ساییدگی  عمر طولانی دارند که باعث میشود هزینه تعویض لاستیک کاهش یابد.

شما می توانید به منظور خرید و یا مشاوره قبل  از خرید با کارشناسان آرنا تایر در ارتباط باشید.